Cmentarze komunalne 2018-05-29T11:30:19+00:00

Rezerwacja miejsca pochówku – Miłostowo i Junikowo

Osoby zainteresowane zarezerwowaniem miejsca pochówku „za życia” na cmentarzach komunalnych Miłostowo i Junikowo prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Administracji Cmentarzy Komunalnych, nr tel.: 61-878-16-67,-68,-69.

W ofercie są wyłącznie grobowce dwumiejscowe – nie ma obecnie możliwości rezerwacji miejsca pochówku w niszach urnowych w kolumbariach. Będziemy informować, gdy udostępnimy taką możliwość. Planujemy, że nastąpi to w drugiej połowie roku – stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie.

Z uwagi na duże zainteresowanie, w najbliższym czasie planujemy umożliwić rezerwacje kolejnych grobów murowanych, zarówno na cmentarzu Miłostowo jak i Junikowo – w przypadku wykorzystania wszystkich miejsc pod rezerwację na cmentarzach, osoby zainteresowane rezerwacją zostaną wpisane na listę rezerwową, której realizacja nastąpi po przygotowaniu następnych grobowców.

Zmiana godzin otwarcia Biura Administracji Cmentarzy Komunalnych

W związku z koniecznością przeprowadzania niezbędnych prac informatycznych i archiwizacyjnych z dniem 1 czerwca br. (piątek) skrócone zostaną godziny funkcjonowania Biura Administracji Cmentarzy Komunalnych przy ul. 23 Lutego 4/6 (por. Janiny Lewandowskiej) – Biuro będzie otwarte w godzinach od 7:00 do 18:00 (zamiast do godz. 21:00) do czasu zakończenia wszystkich niezbędnych prac.

Wjazd pojazdem na teren cmentarzy w dniu 2 czerwca 2018 r. (sobota)

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu korzystania z cmentarzy komunalnych miasta Poznania, w najbliższą sobotę, tj, 2 czerwca, będzie możliwy wjazd pojazdem na teren cmentarzy komunalnych Miłostowo i Junikowo w godzinach od 8.00 do 13.00.